default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 20.09.2018, Saat: 19:41

Netcad

Yazar Konuyu Başlatan: gizem - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 3154 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

15.07.2016, 16:52
Yorum: #1
Netcad
Arkadaşlar merhaba.Daha önce arcgıs kursuna gittim ve bilirkişilik yaptığım zamanlarda da affine dönüşüm yapıyorum. Ayrıca autocad hakkında da biraz bilgim var. Kursa gitmeden Netcad öğrenmek istiyorum fakat nereden başlamam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Eğer eğitim videolarınız ya da dökümanlarınız varsa gönderebilir misiniz ? Teşekkür ederim şimdiden. Rolleyes

Orman Mühendisi gizem, üyemiz Genç Orman Mühendisleri forumlarına 04.10.2015 tarihinde katılmıştır.
 Teşekkür Edenler: wahet
05.10.2016, 22:59
Yorum: #2
Cvp: Netcad
Ben NetCAD kursuna giderek sertifikaya sahibim ama verilen eğitim çok eksikti ve pek kullanamadığım için de çoğunu unutuyorum. Ama eğitimler için size aşağıdaki siteyi önerebilirim. Oradan takip edebilirsiniz.

http://portal.netcad.com.tr/pages/viewpa...d=98042180

Orman Mühendisi RahmanSANDIKCI, üyemiz Genç Orman Mühendisleri forumlarına 13.11.2013 tarihinde katılmıştır.
 Teşekkür Edenler: gizem

Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konu Bağlantı Araçları
Netcad Konusunun Linki Direkt Link
Netcad Konusunun HTML Kodu HTML Link
Netcad Konusu BBCode Linki BBCode Link
Netcad Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Netcad indir, Netcad Videosu, Netcad online izle, Netcad Bedava indir, Netcad Yükle, Netcad Hakkında, Netcad nedir, Netcad Free indir, Netcad oyunu, Netcad download

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

İletişim | Genç Orman Mühendisleri | Yukarı Git | Arşiv | RSS | Sitemap