default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 12.12.2018, Saat: 10:49

carry map mi daha kullanışlı orux map mi

Yazar Konuyu Başlatan: tr_ozgur - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1949 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

28.03.2016, 22:04
Yorum: #1
carry map mi daha kullanışlı orux map mi
Selamün aleyküm
Arcgis haritalarını akıllı telefonlarda kullanabilmek için carrymap programını mı yoksa orux maps programını tavsiye edersiniz?hangisi daha iyi ve kullanışlı?söyleyebilirmisiniz?
bu arada benim telefonum android işletim sistemli...

Orman Mühendisi tr_ozgur, üyemiz Genç Orman Mühendisleri forumlarına 28.03.2016 tarihinde katılmıştır.
19.04.2016, 22:21
Yorum: #2
Cvp: carry map mi daha kullanışlı orux map mi
Oruxmap
-Türkçe dil desteği var
-klm dosyalarını acabiliyor
-Online veya ofline haritaları altlık olarak kullanabiliyor. (Google vb haritalar ilk kurulumda gelmiyor ancak internette araştırısanız bir dosya değişimi ile bu sorun çözülüyor)
-Online haritalardan küçük alanlardan ofline harita oluşturulabiliyor. (Bu özelliği çok güzel uydu görüntülerini kayıt edip internet olmayan yerlerde kullanıyorum.)
-Bunlar kullandığım iyi özellikleri bunun dışında birçok özelliği var.

Carrymap
-En iyi yanı arcgis kurulan eklentisi sayesinde arcgis projenizi telefonda kullanbileceğiniz formata dönüştürebilmesi. Oruxmapde bu işlemler biraz uzun sürüyor. Paftalarıda dönüştürüyor ancak boyut artıyor.
-Telefona attığınız projedeki katmaları istediğiniz şekilde açıp kapatabilirsiniz.

Benim kullanım alanıma oruxmap daha çok hitap ediyor, ancak tabiki tercih size kalmış. En iyisi siz ikisinide yükleyin (benim gibiSmile) istediğnizi kullanın. İyi çalışmalar.

Yaşanabilir bir çevre için çalışan Orman Mühendisi...

Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konu Bağlantı Araçları
carry map mi daha kullanışlı orux map mi Konusunun Linki Direkt Link
carry map mi daha kullanışlı orux map mi Konusunun HTML Kodu HTML Link
carry map mi daha kullanışlı orux map mi Konusu BBCode Linki BBCode Link
carry map mi daha kullanışlı orux map mi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

carry map mi daha kullanışlı orux map mi indir, carry map mi daha kullanışlı orux map mi Videosu, carry map mi daha kullanışlı orux map mi online izle, carry map mi daha kullanışlı orux map mi Bedava indir, carry map mi daha kullanışlı orux map mi Yükle, carry map mi daha kullanışlı orux map mi Hakkında, carry map mi daha kullanışlı orux map mi nedir, carry map mi daha kullanışlı orux map mi Free indir, carry map mi daha kullanışlı orux map mi oyunu, carry map mi daha kullanışlı orux map mi download

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

İletişim | Genç Orman Mühendisleri | Yukarı Git | Arşiv | RSS | Sitemap