default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 20.09.2018, Saat: 19:41

orman mühendisliği tercih edilmelimi

Yazar Konuyu Başlatan: forest_engineer - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 2805 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

18.05.2016, 09:38 (Bu konu en son: 18.05.2016 Tarihinde, Saat: 09:42 düzenlenmiştir. Düzenleyen: forest_engineer.)
Yorum: #1
orman mühendisliği tercih edilmelimi
orman mühendisliği bölümünü okumak isteyen arkadaşlar için açtım konuyu.

ben de orman mühendisliği mezunuyum ve işsizim Sad

çünkü ataması çok az 8000 mezun orman mühendisi var deniliyor. kpss de açıklanan kadro sayıları çok komik 50 kişi bazen 80 kişi. son alımda da ogm sözleşmeli alıyor yani mülakat=torpil ile. kpss de bir işe yaramıyor yani. kpss den atanmak için 85 ve üzeri almak gerekiyor atanabilmek için. . işsiz kalmak istiyorum , kadro dilenmek istiyorum diyorsanız orman mühendisliği bölümünü okuyabilirsiniz. keşke çevre yada ziraat okusaydım.

Orman Mühendisi forest_engineer, üyemiz Genç Orman Mühendisleri forumlarına 18.05.2016 tarihinde katılmıştır.
 Teşekkür Edenler: halilseff43
05.10.2016, 23:00 (Bu konu en son: 05.10.2016 Tarihinde, Saat: 23:01 düzenlenmiştir. Düzenleyen: RahmanSANDIKCI.)
Yorum: #2
Cvp: orman mühendisliği tercih edilmelimi
Ya da başka bir bölüm Big Grin

Orman Mühendisi RahmanSANDIKCI, üyemiz Genç Orman Mühendisleri forumlarına 13.11.2013 tarihinde katılmıştır.

Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konu Bağlantı Araçları
orman mühendisliği tercih edilmelimi Konusunun Linki Direkt Link
orman mühendisliği tercih edilmelimi Konusunun HTML Kodu HTML Link
orman mühendisliği tercih edilmelimi Konusu BBCode Linki BBCode Link
orman mühendisliği tercih edilmelimi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

orman mühendisliği tercih edilmelimi indir, orman mühendisliği tercih edilmelimi Videosu, orman mühendisliği tercih edilmelimi online izle, orman mühendisliği tercih edilmelimi Bedava indir, orman mühendisliği tercih edilmelimi Yükle, orman mühendisliği tercih edilmelimi Hakkında, orman mühendisliği tercih edilmelimi nedir, orman mühendisliği tercih edilmelimi Free indir, orman mühendisliği tercih edilmelimi oyunu, orman mühendisliği tercih edilmelimi download

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

İletişim | Genç Orman Mühendisleri | Yukarı Git | Arşiv | RSS | Sitemap